Kontakt

Galeria

Medale Medale

5 Kompania

5 – Kompania : „K-5” .

Dowódca : – 150 – p.por – „ Bąk” – Dziadowiec Mieczysław

Zastępca dowódcy : –

Szef Kompanii : –

Podoficer K.W. : –

Podoficer Broni : –

Podoficer Gospodarczy : –

1 – Pluton : Pl – 25 .

Dowódca : –

1 – Drużyna :

Dowódca : –

– 324 – st.strz. – „ Przygocki” – Dura Piotr

2 – Drużyna :

Dowódca ; –

– 224 – sierż. – „ Mądry” – Rychlik Józef

3 – Drużyna :

Dowódca : –

– 524 – kpr. – „ Borek” – Krawczyk Józef

2 – Pluton : Pl – 34 . Mników , Aleksandrowice , Brzoskwinia .

Dowódca : – 59 – st.ogn. – „ Wicher” – Idzik Władysław

Zastępca dowódcy : – 310 – sierż. – „ Góra” – Janas Piotr

– 140 – st.strz. – „ Skotar” – Skołuba Tadeusz

1 – Drużyna : Aleksandrowice , Brzoskwinia .

Dowódca : – 382 – plut. – „ Król” – Korpak Józef

Zastępca dowódcy: – 372 – kpr. – „ Srokaty” – Stępień Stanisław

– 389 – kpr. – „ Korek” – Puchała Stanisław

– 315 – kpr. – „ „ – Korpak Józef

– 316 – st.strz. – „ „ – Puchgała Franciszek

– 387 – strz. – „ „ – Haber Józef

– 394 – st.strz. – „ „ – Karcz Kazimierz

– 514 – st.strz. – „ „ – Burowski Józef

2 – Drużyna : Chrosna , Brzoskwinia .

Dowódca : – 392 – plut. – „ Kopyto” – Hajduga Stanisław

– 401 – kpr. – „ Pałka” – Baster Paweł

– 304 – kpr. – „ Rysiek” – Dziadowiec Józef

– 307 – st.strz. – „ Ryś” – Nawalany Tadeusz

– 374 – st.strz. – „ „ – Bodziewicz Wojciech

– 384 – strz. – „ „ – Kofin Franciszek

– 388 – st.strz. – „ „ – Kodula Stanisław

– 393 – strz. – „ „ – Korpak Jan

3 – Drużyna : Chrosna , Kleszczów .

Dowódca : –

– 371 – plut. – „ Grzmot” – Mak Tadeusz

– 313 – plut. – „ Sowa” – Soja Stanisław

– 312 – st.strz. – „ ” – Nizioł Jan

– 380 – strz. – „ ” – Pater Stanisław

– 390 – st.strz. – „ „ – Janus Władysław

– 391 – st.strz. – „ „ – Janus Józef

3 – Pluton : Pl – 35 . Balice .

Dowódca : – 303 – sierż. – „ Nałęcz” – Pręcik Grzegorz

Zastępca dowódcy : – 298 – kpr. – „ Pręcik” – Strumiński Franciszek

1 – Drużyna : Balice .

Dowódca : – 221 – plut. – „ Buk” – Marchewka Stanisław

Zastępca dowódcy: – 396 – plut. – „ Łopata” – Urbańczyk Franciszek

– 409 – st.strz. – „ ” – Okrutnik Bartłomiej

– 305 – st.strz. – „ Wilk” – Kostuch Józef

– 381 – st.strz. – „ Grab I” – Kula Wincenty

– 502 – strz. – „ Kopyto II” – Zmaza Adam

– 405 – st.strz. – „ „ – Rusinek Władysław

– 398 – strz. – „ „ – Sieprawski Kazimierz

– 400 – st.strz. – „ „ – Dukała Stanisław

– 520 – strz. – „ „ – Marona Jan

2 – Drużyna : Kleszczów .

Dowódca : – 410 – plut. – „ Siekiera” – Rusinek Stanisław

Zastępca dowódcy: – 408 – plut. – „ Wrona” – Żurek Tadeusz

– 308 – kpr. – „ Wojas” – Madej Franciszek

– 383 – strz. – „ ” – Janus Piotr

– 395 – kpr. – „ „ – Urbańczyk Józef

– 498 – strz. – „ Klin „ – Karcz Jan

– 499 – strz. – „ „ – Winiarski Mieczysław

– 457 – st.strz. – „ Kopyto” – Baster Józef

– 397 – kpr. – „ „ – Proziński Jan

3 – Drużyna : Kleszczów .

Dowódca : –

– 406 – kpr . – „ Jawor” – Rusinek Franciszek

– 376 – kpr. – „ ” – Idzik Józef

– 375 – kpr. – „ ” – Kofin Józef

– 377 – st.strz. – „ ” – Jerzyk Marian

– 379 – st.strz. – „ „ – Bikszeń Henryk

– 407 – strz. – „ „ – Strumiński Władysław

– 513 – strz. – „ „ – Mistak Józef

– 518 – strz. – „ „ – Baster Kazimierz

– 399 – strz. – „ „ – Kołodziejczyk Stanisław

Dodaj komentarz